Otsi mängu

Midagi läks valesti. Palun proovige uuesti või probleemi püsimisel võtke ühendust tugiteenindusega.

Mängu ei õnnestunud laadida. Palun proovige oma brauserit värskendada.

Tagasi ooteruumi
Info
Sarnased mängud
Starburst
Slotid
Mängus Starburst purskuvad tähed ja keerlevad kalliskivid. See on veebipõhine videomänguautomaadi mäng, mis tekitab kosmilise tunde. Starburst pakub klassikalist kolme rea ja viie rattaga ülesehitust. Saate aktiveerida oma panuse jaoks üks kuni 10 mänguliini, olenemata sellest, kas mängite Triobeti kasiinos pärisraha eest või meie tasuta lõbu pärast mängimise režiimis, aga ka kasutades valikut Win Both Ways. Panused saab Starburstis jaotada üle 10 taseme, mis annab teie käsutusse vahemiku väikseimast 0,10-eurosest panusest kuni 100-eurose maksimumpanuseni. Igas uues mängus on teil võimalik reguleerida aktiivsete mänguliinide arvu, panusetaset ja mündi väärtust.

Starburstis on rohkesti boonusfunktsioone, mis annavad mängijatele võimaluse teenida tasuta keerutusi ja suurendada võidusummat. Nende hulka kuuluvad juhusümbolid, vabasümbolid, mis asendavad automaatselt suvalise muu sümboli, ning võidukordistid. Üks Starbursti ainulaadsemaid lisafunktsioone on Starburst Wild, mis kandub üle kogu ratta ning jääb paigale kuni kolmeks korduskeerutuseks.

Selleks et alustada mängu Starburst, avage kuva allservas asuv juhtpaneel ning valige eelistatav panusetase ja mündi väärtus. Määrake rataste kõrval asuvate nuppude abil mänguliinide arv. Seejärel klõpsake nuppu „Keeruta”, et nende sätetega mängu alustada. Võidate, kui saate pihta ühele või mitmele võidukombinatsioonile, mis on kirjas mängu Starburst võidutabelis.

Olete teretulnud mängima mängu Starbursti ka tasuta, režiimis “lõbu pärast mängimine”.

Tegelikult saate tasuta proovida kõiki Triobeti kasiinomänge. Saate tipptasemel turvalisuse, ilma et teil oleks vaja oma seadmesse mingit lisatarkvara installida. Aga miks mitte mängida pärisraha eest ja püüda suuri võite? Laske käia, avage Triobeti konto juba täna. Peale selle, et iga keerutus pakub maksimaalset põnevust, saate juurdepääsu ka Triobeti liikmekampaaniatele ja muudele headele pakkumistele.